Робота в Малій академії наук

graduation-hat.png
VFY_edited.png
80507944_2494191277482794_11778400158000

Учні ліцею - переможці та призери 

ІІ (обласного) та ІІІ (Всеукраїнського) етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Малої академії наук України

в секції "ПСИХОЛОГІЯ"

trophy.png
док.png

Орієнтовні напрямки психолого-педагогічних досліджень

(для вибору теми науково-дослідницької роботи)

1. Особливості адаптації десятикласників до умов навчання та проживання в ліцеї

2. Соціально-психологічний клімат в учнівських колективах ліцею

3. Індивідуально-психологічні особливості старшокласників та характер зв'язку між ними

4. Фактори, що впливають на академічну успішність учнів

5. Стратегія поведінки в конфлікті

6. Вплив особливостей родинно-сімейного виховання на формування особистості учня

7. Особливості формування лідерських якостей старшокласників

8. Особливості формування мотиваційної сфери учнів старших класів

Куліковський Платон

Куліковський Платон

ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпро, 2021)

Канівець Ангеліна

Канівець Ангеліна

ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпро, 2020)

Собчишен Анатолій

Собчишен Анатолій

ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпро, 2020)

Ткаченко Андрій

Ткаченко Андрій

ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпро, 2019)

Лимонов Руслан

Лимонов Руслан

ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпро, 2018)

Поліщук Дарія

Поліщук Дарія

ІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпро, 2017)

Давиденко Максим

Давиденко Максим

І місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2016)

Конюшенко Анастасія

Конюшенко Анастасія

ІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2015)

Печенюк Ірина

Печенюк Ірина

І місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2015)

Овчаренко Юлія

Овчаренко Юлія

ІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2014)

Струкова Альона

Струкова Альона

ІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2014)

Антіпіна Аліна

Антіпіна Аліна

І місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2013)

Вірченко Марія

Вірченко Марія

ІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2012)

Давиденко Максим

Давиденко Максим

ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2012)

Ісак Ганна

Ісак Ганна

ІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2011)

Сербін Злата

Сербін Злата

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР (Київ, 2011)

Єременко Тетяна

Єременко Тетяна

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР (Київ, 2010)

Шимко Ольга

Шимко Ольга

ІІІ місце на обласному конкурсі-захисті НДР (Дніпропетровськ, 2009)

Нікітченко Ольга

Нікітченко Ольга

ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР (Київ, 2008)

Турчин Ольга

Турчин Ольга

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР (Київ, 2007)