top of page
Пошук
  • Фото автораВіктор Богомолов

Запрошуємо на ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ 2021!

Шановні друзі!

Туристичним клубом ліцею «Стежинами сонця» прийняте рішення розпочати ПОПЕРЕДНЮ підготовку до проведення традиційного весняного туристичного зльоту.

Враховуючи, популярність заходу серед ліцеїстів, з метою охоплення туристичною діяльністю більшої кількості учнів (і водночас, дотримуючись карантинних обмежень) Радою туристичного клубу розглядається можливість проведення ДВОХ заходів:

- 14-16 травня – туристичний зліт для учнів 10-11 класів (учасників туристичних заходів, що були проведені в 2019-2020 р.);

- 24-26 травня – туристичний зліт лише для учнів 10 класів

Для учнів 10-х класів, за бажанням, можлива участь в обох заходах

На обох заходах діють результати ТУРИСТИЧНОЇ ЛОТЕРЕЇ

(яка проводилася на туристичному зльоті ОСІНЬ 2020)!


Для того, щоб подати заявку на участь у заході, необхідно натиснути кнопку "Реєстрація"


Зверніть увагу! Заявки подаються до 08.00. 05 квітня 2021 р. (понеділок)

Подавайте заявки на участь у заходах лише після ознайомлення з програмою та обов`язкового погодження з батьками. При комплектуванні груп черговість подачі заявки не враховується.

Повідомляємо, що в разі прийняття ОСТАТОЧНОГО рішення (із врахуванням поточної епідемічної ситуації), заходи буде проведено із дотриманням рекомендацій, що встановлені чинним законодавством з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19:

· перевезення учнів в транспорті - в межах сидячих місць;

· заклад розміщення - орендована туристична база без сторонніх відпочиваючих;

· проведення конкурсів, туристичних змагань – виключно на відкритих майданчиках з розрахунку площі - не більше 1 людини на 5 квадратних метрів та з дотриманням соціальної дистанції;

· наявність дезинфікуючих засобів для обробки рук та захисних масок

Крім того, до складу груп буде включено медичного працівника.Можливість проведення заходів регламентується Постановою Уряду від 12 червня 2020 р. № 480, якою, зокрема, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394, № 45, ст. 1451):

"1) у постанові: у пункті 3: ...

підпункт 5 після слів “спортивних клубів” доповнити словами і цифрами“, екскурсійного обслуговування груп у кількості не більше ніж 50 осіб”;

Проведення екскурсій можливе виключно у тих регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua.

243 перегляди0 коментарів
bottom of page