Пошук
  • Віктор Богомолов

Запрошуємо на ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ 2021!

Шановні друзі!

Туристичним клубом ліцею «Стежинами сонця» прийняте рішення розпочати ПОПЕРЕДНЮ підготовку до проведення традиційного весняного туристичного зльоту.

Враховуючи, популярність заходу серед ліцеїстів, з метою охоплення туристичною діяльністю більшої кількості учнів (і водночас, дотримуючись карантинних обмежень) Радою туристичного клубу розглядається можливість проведення ДВОХ заходів:

- 14-16 травня – туристичний зліт для учнів 10-11 класів (учасників туристичних заходів, що були проведені в 2019-2020 р.);

- 24-26 травня – туристичний зліт лише для учнів 10 класів

Для учнів 10-х класів, за бажанням, можлива участь в обох заходах

На обох заходах діють результати ТУРИСТИЧНОЇ ЛОТЕРЕЇ

(яка проводилася на туристичному зльоті ОСІНЬ 2020)!


Для того, щоб подати заявку на участь у заході, необхідно натиснути кнопку "Реєстрація"


Зверніть увагу! Заявки подаються до 08.00. 05 квітня 2021 р. (понеділок)

Подавайте заявки на участь у заходах лише після ознайомлення з програмою та обов`язкового погодження з батьками. При комплектуванні груп черговість подачі заявки не враховується.

Повідомляємо, що в разі прийняття ОСТАТОЧНОГО рішення (із врахуванням поточної епідемічної ситуації), заходи буде проведено із дотриманням рекомендацій, що встановлені чинним законодавством з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19:

· перевезення учнів в транспорті - в межах сидячих місць;

· заклад розміщення - орендована туристична база без сторонніх відпочиваючих;

· проведення конкурсів, туристичних змагань – виключно на відкритих майданчиках з розрахунку площі - не більше 1 людини на 5 квадратних метрів та з дотриманням соціальної дистанції;

· наявність дезинфікуючих засобів для обробки рук та захисних масок

Крім того, до складу груп буде включено медичного працівника.Можливість проведення заходів регламентується Постановою Уряду від 12 червня 2020 р. № 480, якою, зокрема, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394, № 45, ст. 1451):

"1) у постанові: у пункті 3: ...

підпункт 5 після слів “спортивних клубів” доповнити словами і цифрами“, екскурсійного обслуговування груп у кількості не більше ніж 50 осіб”;

Проведення екскурсій можливе виключно у тих регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua.

237 переглядів0 коментарів