top of page
Пошук
  • Фото автораВіктор Богомолов

Зимові спогади❄️❄️❄️

Думаю, вам знайоме почуття, коли здається, що кожен твій день монотонний, а життя стає суцільною рутиною. Звісно, ми навчаємося у КОЛІ, в нас усіх шалений ритм життя- навчання,підготовка до екзаменів, а ще було б непогано хоч трішечки висипатися (smiley) Але справа в тому, що останнім часом мене ніби душили чотири стіни. Мені бракувало саме яскравих емоцій і чогось нового. Хотілося відволіктися від звичного способу життя, відпочити, і, як то кажуть, вдихнути свіжого повітря. А чому б не гірського?
І ось мені випала можливість взяти участь у тижневому поході «Галицьке диво». Здавалося б, він так мало триває, але вражень в мене стільки, що сформулювати важко. Це була моя перша подорож у Карпати і сказати, що це була одна з найкращих моїх поїздок- нічого не сказати. Я саме та людина , для якої дуже важливе естетичне задоволення і злиття з природою.

Гори завжди дуже мене приваблювали. У їх величності й спокійній атмосфері є щось таке, що притягує з неймовірною силою. І хочеться повертатися сюди ще раз. Мені дуже пощастило побувати в дивовижних місцях, які так нестримно манять.

Коли я вперше побачила краєвиди з вікна потягу, я була вражена неймовірною красою, стоявши на балконі на туристичній базі, я вже думала про себе: «Боже, ну чому я не живу тут?», а коли забралася на вершину гірськолижного курорту «Політех», я вже зовсім втратила дар мови… Це була казка!

Активний відпочинок, смачна їжа і дружня компанія - саме те, що було мені потрібне. Похід подарував мені можливість познайомитися з новими людьми і зблизитися з тими, кого я вже знаю. А також він навчив мене багатьом правилам, наприклад… Носити шапку…)

Ніхто навіть і не помітив, як швидко пролетів час. У всіх учасників походу залишилися чудові спогади і безліч фотографій, якими будемо раді поділитися. Бажаю усім пережити ці емоції, які ми отримували впродовж подорожі! 🥰

Страх Анна, учениця ІФ10🥰

50 переглядів0 коментарів
bottom of page