Пошук
  • Віктор Богомолов

Магія Прикарпаття. Казковий Львів.

Туризм - це справжня хвороба, залежність. Перший раз поїдеш, другий - і вже важко зупинитись. Як людина, що не вперше їздить зі 《Стежинами Сонця》 і посвячена у туристи, говорю вам правду. А тепер трохи про нашу мандрівку! Гайда!

На різдвяні свята ми, група ліцеїстів, відправились у привітне містечко Яремче та чарівне місто Львів. Після тижневої розлуки, 2 січня на нас вже чекав поїзд в омріяний край. Ну хто ж не любить Західну Україну? Вірно! Немає таких.

Майже доба в поїзді, втома і бажання прогулятись вуличками Яремче.

На 4 січня була запланована неймовірна пригода - драйвова прогулянка стежками Довбуша. Ми дізнались про історію гуцульських опришків і пішли стежками, якими колись давно ходив видатний карпатський Робін Гуд-Олекса Довбуш. Пізніше на нас чекав водоспад Пробій. Його мелодичність і краса зачаровували й лякали водночас, адже це справжній витвір мистецтва, що створила природа.Взагалі, Яремче - неймовірно цікаве містечко,таке невелике,але стільки краси у ньому приховано:водоспади, гори, ліси, а повітря яке... Це ж вам не Кривий Ріг, а легені нашої України! Також ми відвідали вольєрне господарство, у якому живе купа милих тварин, яких можна погодувати.