top of page
Пошук
  • Фото автораВіктор Богомолов

"Одеса... Тепла зустріч"

Хочеться, щоб атмосфера подорожі до Одеси знов повторилася. Ми створюємо навколо себе радість, особливі моменти, оточуємо себе людьми. Вдала компанія доставляє лише затишок і щастя. Теплі спільні фото - те, що буде зігрівати нас холодною зимою. Люди кохають один одного, це неймовірно. Пар з рота змушує зробити ковток гарячого лате і продовжувати слухати гіда. Очі розбігаються, у вухах зливаються шум прибою та тихий гомін групи. Так багато людей, нам це подобається. Радіємо, коли керівники приділяють нам багато уваги.

Одеса ощасливлює гарною погодою, небо нас любить, точно так, як ми любимо будівлі, фонтани, колони, мости, все, що нас тут оточує. Навіть якщо б час раптово зупинився, наша команда точно вигадала би, що ж цікавого можна зробити, а завдяки вже гарній обізнаності в Одесі, точно знали б по якій вулиці потрібно йти, щоб потрапити до того самого кафе.

Але годинникову стрілку не зупиниш, і ось перед нами великими літерами написано "Одеса головна". Цей надпис говорить, що ми вже мусимо їхати додому, хоча ми з такою пристрастю бажаємо повернутися сюди ще раз.

Кам`янецька Яна, учениця БХ-11

98 переглядів0 коментарів
bottom of page