top of page
Пошук
  • Фото автораВіктор Богомолов

Туристичний зліт 2020


Шановні друзі!

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні, 12 червня, прийняв рішення дозволити екскурсійне обслуговування до 50 осіб.

Постановою Уряду від 12 червня 2020 р. № 480, зокрема, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394, № 45, ст. 1451):

"1) у постанові:

у пункті 3:

...

підпункт 5 після слів “спортивних клубів” доповнити словами і цифрами “, екскурсійного обслуговування груп у кількості не більше ніж 50 осіб”;

Проведення екскурсій можливе виключно у тих регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua.

Туристичним клубом ліцею «Стежинами сонця» прийняте ПОПЕРЕДНЄ рішення розпочати підготовку до проведення традиційного туристичного зльоту, присвяченого Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

Для того, щоб подати заявку на участь у заході, необхідно подати заявку за посиланням. Зверніть увагу! Заявки подаються до 22.00. 05 вересня 2020 р. (субота, після батьківських зборів).

Подавайте заявки на участь у заході лише після ознайомлення з програмою заходу та обов`язкового погодження з батьками. При комплектуванні групи черговість подачі заявки не враховується.

Повідомляємо, що в разі прийняття ОСТАТОЧНОГО рішення (із врахуванням поточної епідемічної ситуації), захід буде проведено із дотриманням рекомендацій, що встановлені чинним законодавством з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19:

· перевезення учнів в транспорті - в межах сидячих місць;

· заклад розміщення - орендована туристична база в «зеленій зоні» без сторонніх відпочиваючих;

· проведення конкурсів, туристичних змагань – виключно на відкритих майданчиках з розрахунку площі - не більше 1 людини на 5 квадратних метрів та з дотриманням соціальної дистанції;

· наявність дезинфікуючих засобів для обробки рук.

Крім того, до складу групи буде включено медичного працівника.

178 переглядів0 коментарів
bottom of page