Пошук
  • Віктор Богомолов

Туристичний зліт 2020


Шановні друзі!

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні, 12 червня, прийняв рішення дозволити екскурсійне обслуговування до 50 осіб.

Постановою Уряду від 12 червня 2020 р. № 480, зокрема, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394, № 45, ст. 1451):

"1) у постанові:

у пункті 3:

...

підпункт 5 після слів “спортивних клубів” доповнити словами і цифрами “, екскурсійного обслуговування груп у кількості не більше ніж 50 осіб”;

Проведення екскурсій можливе виключно у тих регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua.

Туристичним клубом ліцею «Стежинами сонця» прийняте ПОПЕРЕДНЄ рішення розпочати підготовку до проведення традиційного туристичного зльоту, присвяченого Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

Для того, щоб подати заявку на участь у заході, необхідно подати заявку за посиланням. Зверніть увагу! Заявки подаються до 22.00. 05 вересня 2020 р. (субота, після батьківських зборів).

Подавайте заявки на участь у заході лише після ознайомлення з програмою заходу та обов`язкового погодження з батьками. При комплектуванні групи черговість подачі заявки не враховується.

Повідомляємо, що в разі прийняття ОСТАТОЧНОГО рішення (із врахуванням поточної епідемічної ситуації), захід буде проведено із дотриманням рекомендацій, що встановлені чинним законодавством з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19:

· перевезення учнів в транспорті - в межах сидячих місць;

· заклад розміщення - орендована туристична база в «зеленій зоні» без сторонніх відпочиваючих;

· проведення конкурсів, туристичних змагань – виключно на відкритих майданчиках з розрахунку площі - не більше 1 людини на 5 квадратних метрів та з дотриманням соціальної дистанції;

· наявність дезинфікуючих засобів для обробки рук.

Крім того, до складу групи буде включено медичного працівника.

174 перегляди0 коментарів