ВСТУП ДО ЛІЦЕЮ

circle_edited.png
  • facebook

Наш ліцей - багатопрофільний заклад загальної середньої освіти, метою якого є якісна цільова підготовка сільської молоді до вступу у вищі навчальні заклади

Quote

Освіта - це те, що залишається після того, як ви забули те, чого навчилися в школі

/ Альберт Ейнштейн

circle%20(1)_edited.png
Northern Lights
2021-02-04_09-54-06.png
google_PNG19638.png

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/19
depositphotos_177565256-stock-photo-top-
q-xwiQOtkZg.jpg

Віктор Михайлович

БОГОМОЛОВ

Відповідальний секретар приймальної комісії

Маєте питання щодо вступу до нашого закладу?

 Консультації щодо вступу до закладу можна отримати за телефоном або в месенджерах
+380970000121
або зверніться особисто, скориставшись онлайн-записом на консультацію
1445440389_telefon_edited.png
Telegram_Messenger_edited.png
viber-logo-2712192B0B-seeklogo.com.png
1507145759_box.png
1200px-Facebook_Messenger_4_Logo.svg.png

Рекомендуємо також ознайомитися з 20+ найпоширенішими питаннями щодо вступу та нашими відповідями на них

Маєте питання щодо вступу? Можливо, відповідь є тут!

Загальна інформація про ліцей

Про ліцей почули вперше. Що це за заклад?


Наш ліцей - багатопрофільний заклад загальної середньої освіти, метою якого є якісна цільова підготовка сільської молоді до вступу у вищі навчальні заклади.

Заклад було засновано в 1993 році. Засновником та власником навчального закладу є Дніпропетровська обласна рада.

Сьогодні тут навчається та проживає 350 учнів 10-11 класів.

Навчання здійснюється за 7 профілями: фізико-математичним, біолого-хімічним, іноземної філології, історично-правовим, філологічним, економічним та художнім. До послуг вихованців затишний гуртожиток, ліцеїсти безкоштовно харчуються 5 разів на день.
Скільки коштує навчання в ліцеї?


Навчання, проживання та харчування в ліцеї - БЕЗКОШТОВНЕ.

Іногородні учні ліцею забезпечуються безкоштовним гуртожитком та 5 разовим харчуванням (міські учні - 4 разовим)
Чи можуть навчатися в ліцеї міські учні, що закінчили навчання закладах освіти міста Кривого Рогу?


У конкурсному відборі можуть брати участь учні 9-х класів, які проживають в сільській місцевості в межах Дніпропетровської області. За умови наявності вільних місць у конкурсі можуть приймати участь учні міських шкіл (в кількості, що не перевищує 25-30% від загального обсягу набору).
Місце реєстрації дитини ("прописка") в сільській місцевості, але навчається вона в міській школі. При вступі до ліцею вона буде вважатися "сільською" чи "міською"?


Метою діяльності ліцею є якісна цільова підготовка сільської молоді (осіб, які здобули базову загальну середню освіту у закладах, що знаходяться у сільській місцевості) до вступу у вищі навчальні заклади України та забезпечення рівного доступу до якісної освіти для учнів сільських шкіл.

Сприяння сільським дітям у вступі да закладів освіти є й нормою закону “Про пріоритетний розвиток села”, як справедлива компенсація державою нерівних можливостей дітей.

Крім того, заклад фінансується з обласного бюджету. Відповідно до Бюджетного кодексу України «до видатків, що здійснюються з … обласних бюджетів, належать видатки на:

а-1) загальну середню освіту: … загальноосвітні навчальні заклади: … ліцеї-інтернати, … якщо не менше 70 відсотків кількості учнів, які здобувають освіту у відповідному закладі освіти, є жителями населених пунктів, розташованих на території Автономної Республіки Крим чи області (крім відповідної територіальної громади, де розташований такий заклад».

З огляду на зазначене вище, до категорії «сільська молодь» (щодо першочерговості вступу до ліцею) належать учні, які є жителями населених пунктів області (крім міста Кривий Ріг) та здобули базову загальну середню освіту у закладах області, що знаходяться у сільській місцевості (не в місті Кривий Ріг).

Документом, що це засвідчує є виключно СВІДОЦТВО ПРО БАЗОВУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ.
Наскільки якісною є освіта в ліцеї? Яким є склад педагогічного колективу закладу? Які результати ЗНО та вступ до ВНЗ?


Якість організації навчально-виховного процесу в ліцеї відзначена численними нагородами Всеукраїнських та міжнародних освітніх заходів. Освітній процес в закладі забезпечують 52 висококваліфікованих педагогічних працівника. Детальніше з кадровим складом та кваліфікаційним рівнем педагогів закладу освіти можна ознайомитися тут , а також тут Високим є статус ліцею за результатами здачі ЗНО в рейтингу шкіл Дніпропетровської області 2020 року ( 23 місце з 519 закладів загальної середньої освіти). З результатами вступу випускників ліцею до ВНЗ можна ознайомитися на сторінці
Коли в ліцеї проводиться "День відкритих дверей"?


Проведення "Дня відкритих дверей" в ліцеї не планується. Всю інформацію, що цікавить вступника та батьків, можна отримати при особистому відвідуванні приймальної комісії або за вказаними контактами
Які переваги навчання в ліцеї?


Ліцей - це один із лідерів сучасної середньої освіти Дніпропетровщини за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, обласних олімпіад, обласних та Всеукраїнських наукових та творчих конкурсів. Ліцей - це високоякісна освіта та потужне освітнє середовище, затишний комфортний безкоштовний гуртожиток для іногородніх учнів та безкоштовне повноцінне харчування. Ліцей - це сучасні технології навчання з використанням міцної матеріально-технічної бази - новітні навчальні кабінети з комп`ютерним та мультимедійним обладнанням, STEAM-лабораторія. Ліцей - це ефективна система особистісно-орієнтованого виховання та психолого-педагогічного супроводу ліцеїстів, додаткові можливості для особистісного, творчого та фізичного розвитку - тренажерна зала, гуртки та секції спортивного, творчого та наукового напряму, туристичний клуб.

Вступ до ліцею

Як вступити до закладу?


Зарахування до ліцею проводиться за результатами конкурсних випробувань та психологічного тестування. Враховується також середній бал свідоцтва про базову середню освіту.

Вступні конкурсні випробування проводяться у вигляді комплексного комп`ютерного тестування з предметів, що відповідають обраному профілю навчання. Наприклад, на фізико-математичний профіль - це комплексне випробування з математики та фізики.

Загальний рейтинговий бал, за яким проводиться зарахування, складається: бал психологічного тестування (до 150) + середній бал свідоцтва про освіту (до 200) + бал випробувань (до 200) + додаткові бали (до 20)

Зверніть увагу! Як правило, не допускаються до участі у конкурсних випробуваннях учні, які за результатами навчання у свідоцтві про базову загальну середню освіту мають бали навчальних досягнень «4» та нижче
Які документи необхідно підготувати для вступу?


Для вступу до ліцею (оформлення особової справи вступника) батькам необхідно підготувати:

Паспорт громадянина України (ID-картка з витягом з демографічного реєстру) - копія (при поданні документів необхідно мати з собою оригінал);

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) - копія (при поданні документів необхідно мати з собою оригінал);;

4 фотокартки (3*4 см);

Довідка з місця проживання та про склад сім'ї;

Табель успішності за І семестр поточного навчального року (якщо документи подаються протягом квітня-червня),

Заява батьків, або осіб, що їх замінюють, яка подається на ім’я директора ліцею (оформлюється в приймальній комісії в день подання пакету документів, згідно з переліком, вказаним вище)

На вступні випробування додатково надаються:

Свідоцтво про базову середню освіту з додатком - після його отримання або в день проведення вступних випробувань (надаються оригінали документів);

Медичні документи (згідно переліку та вимог до них) - див. "Медичні документи вступника"
Що таке психологічне тестування? Коли воно проводиться?


Психологічне тестування як один з видів конкурсних випробувань з учнями, які вступають до ліцею передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів учня, рівня його інтелекту, індивідуально-психологічних особливостей та наявності творчого потенціалу.

Реєстрація на психологічне тестування проводиться секретарем приймальної комісії в день подання заяви про вступ.

Психологічне комп'ютерне тестування проводиться у груповій формі (по 15 осіб) у зазначений час (зазвичай по суботах), тому запізнення на тестування не допускається. Потурбуйтеся, будь ласка, про вчасний (за 10-15 хвилин) приїзд до ліцею. Загальний час комп'ютерного тестування—1 година
Які медичні довідки, потрібні для вступу до ліцею?


Медичні документи необхідно подати на вступні випробування.

Міністерство охорони здоров’я наголошує на тому, що перед початком навчального року учень обов’язково має пройти профілактичний огляд.

Педіатр або сімейний лікар видасть необхідну довідку для школи (форма №086-1/о), в якій зазначатиметься група для занять фізичною культурою. Першочергово потрібно оновити й Карту профілактичних щеплень (форма № 063/о), якщо дитині зробили нові щеплення. Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється. Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів.

Детальну інформацію щодо медичних документів можна переглянути на сторінці медичної служби закладу
Коли і як можна подавати документи? Чи є можливість та/або необхідність попереднього подання заявки на навчання (як в міських ліцеях)?


Приймальна комісія ліцею приймає документи з 1 квітня до 11 червня 2021 щоденно з 9.00 до 15.00 (крім вихідних та святкових днів).

Для подання заяви на вступ до закладу батькам учня (особам, що їх замінюють) необхідно особисто звернутися до приймальної комісії ліцею. З собою необхідно мати пакет документів та USB-флеш-накопичувач для отримання зразків завдань.

Можливість та необхідність подання попередньої заявки на навчання Правилами прийому не передбачена.
Коли ми дізнаємося результати вступу?


Результати конкурсного відбору повідомляються учню та батькам в день вступних випробувань. Наказ про зарахування до ліцею видається не пізніше 30 червня
Чи передбачена можливість подання документів на реєстрацію онлайн?


Правилами прийому до ліцею визначено, що документи подаються батьками учня (особами, що їх замінюють) особисто. Як виняток, за погодженням з відповідальним секретарем приймальної комісії, зареєструватися онлайн будуть мати можливість учні, віддаленість місця проживання яких становить більше ніж 200 км від Кривого Рогу. Отримати доступ до реєстрації онлайн можна за телефоном +380970000121
Які переваги мають учні, що закінчили школу в сільській місцевості при вступі до ліцею?


Для учнів, що отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту в закладах загальної середньої освіти Дніпропетровської області (що знаходяться поза межами м.Кривий Ріг) передбачене першочергове зарахування до закладу (при умові успішної здачі вступних випробувань, у порядку черговості згідно з рейтингом отриманих результатів) - у І турі.
Які особливості зарахування до ліцею учнів міських шкіл?


Міські учні зараховуються за умови успішного проходження конкурсного відбору у ІІ турі за наявності вільних місць, але не більше ніж 25-30% від загальної кількості зарахованих
Чи є можливість вступу до ліцею учнів з інших областей, крім Дніпропетровської?


Так, у конкурсному відборі у І турі можуть брати участь також учні, що отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту в сільських закладах загальної середньої освіти інших областей (територіально наближених до м.Кривий Ріг) в кількості, що не перевищує 10% від зального обсягу набору
Чи є якісь пільги при вступі до ліцею?


Пріоритетне право на зарахування (нарахування додаткових заохочувальних балів до загального рейтингового балу) до ліцею мають наступні категорії учнів:

  • випускники 9-х класів сільських шкіл, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою (+10 балів),

  • призери та учасники ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів поточного року (з предмета, що відповідає обраному профілю навчання, +15 балів),

  • призери та учасники ІІ (обласного) етапу конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України поточного року (якщо секція відповідає обраному профілю навчання, +15 балів).

  • призери та учасники обласного конкурсу "КОЛІЯ" поточного року (якщо секція відповідає обраному профілю навчання, +20 балів).

Зверніть увагу! Пріоритетне право на зарахування надається лише для учнів, що беруть участь у конкурсному відборі у першому (основному) турі випробувань.

Інших пільг, зокрема, за соціальним статусом, Правилами прийому не передбачено

Умови навчання та проживання

Чи є в ліцеї шкільна форма?


Ліцейський дрес-код вважається важливим компонентом корпоративної культури нашого закладу. Адже, дрес-код — правило, регламент у одязі, який показує приналежність людини до певної професійної чи соціальної групи. Він дає змогу не лише успішно виконувати свої робочі функції, а й встановлювати відносини з людьми, позитивно впливати на них. Зовнішній вигляд свідчить про рівень ділової культури, надає упевненості в собі. Детальніше
Які умови проживання гуртожитку? Чи є плата за проживання? Чи може міський учень/учениця проживати в гуртожитку ліцею?


З умовами проживання в гуртожитку можна ознайомитися на сторінці в розділі "Гуртожиток". Гуртожиток надається БЕЗКОШТОВНО Гуртожиток ліцею надається виключно ІНОГОРОДНІМ учням
Чи працюють в ліцеї гуртки та секції?


З роботою гуртків та секцій, що працюють у закладі можна ознайомитися на сторінці
Багато чули про туристичні походи, що проводяться в ліцеї. Як можна взяти в них участь?


Про роботу ліцейського туристичного клубу "Стежинами сонця" можна дізнатися тут

Контакти

Не знайшли відповіді на своє питання?


ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! Інформація, що міститься в даному розділі є загальною. Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, можливо, Вам необхідна індивідуальна консультація. Її можна отримати будь-яким зручним для Вас способом: телефонами:

  • (068) 207-29-52 та (066) 009-63-77 - черговий секретар приймальної комісії (телефони доступні з 1 квітня до 30 червня);
  • (097) 0000-121 - Богомолов Віктор Михайлович, відповідальний секретар приймальної комісії (телефон доступний постійно). Крім того за цим номером телефону, Ви можете задати своє питання в мессенджерах - Telegram, Viber, WhatsApp
електронною поштою: через форму зворотнього зв`язку на сторінці: через онлайн-чат на будь-якій сторінці цього сайту Рекомендуємо також підписатися на новини офіційного сайту ліцею https://www.kzo-koli.com/ та цього сайту. Слідкуйте за нашою групою у facebook https://www.facebook.com/kzo.koli.pk (з можливістю спілкування через Facebook Messenger)

unnamed.gif

Приймальна комісія розпочинає свою роботу через

Pencils

З інформацією про ліцейське життя, особливості навчання та проживання в закладі рекомендуємо ознайомитися у блогах наших педагогів  

Оліхнович Н.В., вчитель фізичної культури

СТОЛЯРОВ О.В. вчитель англійської та німецької мов

Логінова Ю.І.

ЛОГІНОВА Ю.І. вчитель української мови та літератури

Цоуфал В.Е.

ЦОУФАЛ В.Е. вчитель інформатики та математики

Клімова Г.Д.

КЛІМОВА Г.Д. вчитель історії та правознавства

Гуро К.В.

ГУРО К.В. вихователь

Верзунова Т.С.

ВЕРЗУНОВА Т.С. вчитель образотворчого мистецтва

Волкова А.С.

ВОЛКОВА А.С. вихователь

Лисенко О.В.

ЛИСЕНКО О.В. вихователь

Лавріщева Н.О.

ЛАВРІЩЕВА Н.О. вчитель хімії та інформатики

Коваленко С.І.

КОВАЛЕНКО С.І. вчитель географії